Współprowadząca Treningi Umiejętności

Poznaj Magdalenę

W latach 2009-2017, pracowała dla Irlandzkiej Służby Zdrowia jako tłumacz dla społeczności polskiej w oddziałach opieki społecznej i psychiatrii. Kontakt z różnymi nurtami terapii rozpalił w Magdalenie pragnienie podjęcia studiów psychoterapii integratywnej na Ulster University w Londonderry w północnej Irlandii, kończąc uzyskanym dyplomem psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

 

W 2017 roku otworzyła swój własny gabinet Rodzina SOS w Polsce i od tej pory pomaga ludziom rozwijać ich samoświadomość, którzy po terapii uzyskują samokontrolę nad swoimi zachowaniami. Głównymi pacjentami Magdaleny stały się osoby z problemami depresji, stanów lękowych oraz zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

 

Po kilku latach praktyki postanowiła poszerzyć swój warsztat o terapię dialektyczno-behawioralną by zdobyć narzędzia do pracy o udowodnionej naukowo skuteczności z osobami cierpiacymi na zaburzenie z pogranicza (borderline, BPD), o dużej chwiejności emocjonalnej, którym towarzyszą myśli samobójcze i samookaleczenia. Roczne szkolenie było prowadzone przez Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczne Behawioralnej wraz z profesorem psychologii Alanem Fruzzetti. W roku 2022 uzyskała certyfikat uczestnictwa w szkoleniu DBT.

 

W chwili obecnej Magdalena pracuje prywatnie z pacjentami, prowadzi warsztaty dla grup zorganizowanych jak i dla terapeutów oraz studiuje psychologię kliniczną na WSB-NLU.

Specjalizacja:

  • Depresja

  • Stany lekowe

  • Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne

  • Zaburzenie osobowości typu borderline

  • Myśli samobójcze

  • Samookaleczenie 

Psychoterapeuta DBT oraz CBT

Magdalena Kimel jest mężatką od 2004 roku i mamą trójki dzieci. Z zamiłowania i wykształcenia jest psychoterapeutą terapii poznawczo-behawioralnej, dialektyczno-behawioralnej i instruktorem dbania o płodność Modelu Creighton.

 

W latach 2004-2017 razem z rodziną mieszkała w Irlandii. Tam zaangażowała sie w pracę z narzeczonymi i małżeństwami. 

Zespół Konsultacyjny Terapeuty

Więcej o CBT:

Więcej o DBT:

Supervisor

Anna Wójciak-Sokołowska

Magdalena Skuza

Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych

Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych

NIP 9691320277

REGION 386900500

'TERPAEO'

Rodzina-SOS Magdalena Kimel

Kolorowa 11

34-324 Lipowa

+ 48 579 069 089

 

mkimel@terapeo.eu

Copyright ©2024 all rights reserved